O nas

Kogowski Auto Centrum prowadzi działalność gospodarczą na polskim rynku nieprzerwanie od 1983 r. Jako profesjonaliści oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie jakości. Ze względu na skalę prowadzonej działalności oraz w trosce o jakość obsługi klienta w strukturze Kogowski Auto Centrum wyodrębnione zostały wyspecjalizowane działy.

Od początku istnienia przedsiębiorstwa zajmujemy się naprawami powypadkowymi pojazdów osobowych. Od 2004 roku specjalizujemy się również w naprawach blacharsko – lakierniczych pojazdów ciężarowych, autobusów oraz naczep. Jesteśmy firmą która nie boi się wyzwań, dlatego do zakresu oferowanych przez nas usług należy również naprawa pojazdów nietypowych i specjalistycznych (np. pompogruszki, paszowozy oraz koniowozy). Kogowski Auto Centrum uczestniczy w elitarnym programie ACOAT SELECTED skupiającym 20 najlepszych zakładów lakierniczych w Polsce bazujących na produktach firmy AKZO NOBEL. W ramach tego programu nasi pracownicy przechodzą cykliczne szkolenia poświęcone najnowocześniejszym technologiom lakierniczym w Europie.    

Wyspecjalizowany dział tworzący Centrum Likwidacji Szkód daje nam możliwość sprawnego przeprowadzenia w imieniu naszych klientów procesu likwidacji szkód.  Dbamy o zachowanie możliwie najwyższych standardów naprawy, które dokonywane są zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu w możliwie krótkim czasie. Nie uznajemy również kompromisów w dbałości o komfort naszych klientów, dlatego oferujemy możliwość cedowania na Kogowski Auto Centrum roszczeń klientów kierowanych przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeniowym dotyczących wypłaty odszkodowań pokrywających rzeczywiste koszty naprawy pojazdu.

Od 2011 posiadamy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów z nowoczesną ścieżkę diagnostyczną typu MAHA, co pozwala na przeprowadzanie prawidłowej diagnostyki każdego typu pojazdu. Wszystkie naprawy mechaniczne rozpoczynają się od sprawdzenia stanu pojazdu na naszej ścieżce diagnostycznej.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz rozwój sektora rolniczego w Polsce, wydzieliliśmy w naszych strukturach dział zajmujący się Sprzedażą Maszyn Rolniczych. Stawiamy na renomowanych producentów krajowych oraz zagranicznych. Prowadzimy sprzedaż gotówkową oraz ratalną.   Pomagamy w doborze jak najlepszych rozwiązań patrząc indywidualnie na każdego z naszych klientów.

Mapa

Kogowski Auto centrum
11-130 Orneta,
ul. Gdańska 23


Godziny otwarcia:
pn-pt: 8:00 - 16:00
sob: 9:00 - 13:00


Tel./Fax: (55) 242 13 25
Mobile: 662 184 320


email: kogowski@kogowski.pl