• slide
  • slide
  • slide
  • slide

O NAS

onas4.jpg

        

          Kogowski Auto Centrum prowadzi działalność gospodarczą na polskim rynku motoryzacyjnym od 1983 r. Jako profesjonaliści oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie jakości zgodnym z aktualnie dostępną wiedzą techniczną. Ze względu na skalę prowadzonej działalności oraz w trosce o jakość obsługi klienta w strukturze Kogowski Auto Centrum wyodrębnione zostały oddzielne wyspecjalizowane działy oferujące praktycznie wszystkie dostępne na rynku motoryzacyjnym usługi.

          Główny trzon naszej działalności stanowi sprzedaż samochodów oraz powypadkowa naprawa pojazdów. Od 2004 roku specjalizujemy się w naprawach blacharsko – lakierniczych pojazdów ciężarowych, autobusów oraz naczep. Jesteśmy firmą która nie boi się wyzwań, dlatego do zakresu oferowanych przez nas usług należy również naprawa pojazdów nietypowych i specjalistycznych (np. pompogruszki, paszowozy oraz koniowozy). Kogowski Auto Centrum uczestniczy w elitarnym programie ACOAT SELECTED skupiającym 20 najlepszych zakładów lakierniczych w Polsce bazujących na produktach firmy AKZO NOBEL. W ramach tego programu nasi pracownicy przechodzą cykliczne szkolenia poświęcone najnowocześniejszym technologiom lakierniczym w Europie oraz uczestniczą w pokazach najnowszego sprzętu do naprawy pojazdów.

          

           W swojej ofercie posiadamy możliwość ubezpieczenia nowo zakupionych pojazdów w pakietach dealerskich takich wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych jak PZU, Benefia czy InterRisk. Z kolei wyspecjalizowany dział Centrum Likwidacji Szkód daje możliwość sprawnego przeprowadzenia w imieniu naszego klienta procesu likwidacji szkód. W dbałości o zachowanie możliwie najwyższych standardów naprawy dokonywane są zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu w możliwie krótkim czasie. Nie uznajemy kompromisów w dbałości o klienta, dlatego oferujemy możliwość cedowania na Kogowski Auto Centrum roszczeń klientów kierowanych przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeniowym dotyczących wypłaty odszkodowań pokrywających rzeczywiste koszty naprawy pojazdu.

         

          Od 2011 posiadamy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów z nowoczesną ścieżkę diagnostyczną typu MAHA co pozwala na przeprowadzanie prawidłowej diagnostyki każdego typu pojazdu. Wszystkie naprawy mechaniczne rozpoczynają się od sprawdzenia stanu pojazdu na ścieżce diagnostycznej.

         

          W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz rozwój sektora rolniczego oferujemy również sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Prowadzimy sprzedaż gotówkową i ratalną oraz zapewniamy transport na terenie całego kraju.

W SPRAWIE OFERTY ZADZWOŃ 602 580 468 LUB NAPISZ    kogowski@kogowski.pl    F.jpg